Ürün Rehberi

Satın aldığımız ürünün orjinal olup olmadığını nasıl anlarız ?
Fareyi "okların" üzerine getiriniz.

Geniş Hazne

Geniş akış haznesi, yağın en ideal hızla etrafa sıçramadan akmasını sağlarken, tırtıklı kapak elleriniz kaygankende, açıp kapatma kolaylığı sağlar.

Kolay tutulan sap

Elinizin rahatça girebileceği ve kolaylıkla tutabileceğiniz sap, elinizden kaymamak üzere tasarlanmış olup, dökme açısını rahatça yakalamanızı sağlar.

Dew Logosu

"Araç Vitamini" "dew" "petroleum products" etiketli ürünler, tüketicilerin ürünleri güvenle kullanabileceği anlamına gelmektedir.

Api Seviyesi

Yağın, API (Amerikan Petrol Enstitüsü) sınıfını gösterir.Yağın hangi araçlarda kullanılabileceğinin göstergesidir.

Ürün Adı

Seçmiş olduğunuz ürünün adını gösterir. Ürün hakkında detaylı bilgi, açıklama ve performans seviyelerini dew.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Viskozite

Aracınız için en uygun Vizkozite indexini görebileceğiniz alan.Yağın viskozitesinin uygunluğu kullanım alanına göre değişir. Örneğin 0W-30 çok ince bir yağdır. Motorun içinde rahatça dolaşır ve detaylı yağlama yapar. 10W-60 ise daha geniş bir viskozitedir ve çok sıcak iklimlerde ya da sıcaklık değerleri çok yükselen ve yüksek performans beklenen motorlarda kullanılır.

Dew Kabartması

Orjinal bir ürün aldığınızı simgeleyen "dew" kabartması ve kutunun "tutma sapı" haricindeki formunun dew'in d sine benzemesi.